Žanri: Romantika
Atlase

Daiļdarbi
nenuil
50 apvainojumi Drako Malfojam

One-shoot!!!

Autors: Sara4Harry

Tulkoja: _nenuiala_

Orģinālvaloda: angļu

Vai Hermione spēs izdomāt 50 apvainojumus Drako Malfojam???

sister september
Ņujorka. Mazliet sapratnes.

Oriģināldarbs. Mūsdienu Ņujorka [kuru gan es pārāk nepazīstu] un kādas meitenes liktenis. Sliktas attiecības ģimenē un mīlestības trūkums. Pie kā tas noved?

Lauriine
Padejo ar mani
Kas notiek, kad Hermiones dzīvē atkal parādās Harijs?! Vai tā šķietamā mīlestība starp Hermioni un Ronu tiešām pastāv vēl joprojām?
Aiva
Pietiekami lai būtu sargenģelis
"Pat tad kad es vēl biju mazs, es biju lēns. Es sāku staigāt pāris mēnešus vēlāk nekā citi, un es pavadīju trīs pirmos savas dzīves gadus murminot kaut ko ko nesaprata neviens izņemot mani. Tas taču ir labi zināms fakts - Gregors Gouls ir muļķis."
Gouls vienmēr ir bijis lēns un neveikls. Varbūt pienācis laiks paskatīties, kāpēc?
Fijusska
Tam, kuru reiz es mīlēju
Viņas reakcija uz to, ka viņš neatzīst, ka mīl viņu. Pēc vēl vienas nakts izpriecām, tad pamešanas, viņa nolemj kaut ko darīt.
Fijusska
Apvaldīt jūtas
"Viņa sāka satikties ar viņu septītajā gadā. Tad, kad viņš bija mazliet nolaidis tvaiku." Džeimss ir izmisis, vai viņš tiešām spēs mainīt sevi...dēļ meitenes? Nu...viņš mēģinās!
Fijusska
Eņģelis
Stāsts no Lilijas skatu punkta par dienu, kad viņa zaudēja Džeimsu un mira, lai aizsargātu Hariju. Viņa bija Džeimsa eņģelis, viņa bija Harija eņģelis. Es mīlu tevi, Harij. Es būšu tavs eņģelis, manu mazulīt. Es mīlu tevi. Tētis un es pieskatīsim tevi. Drīz es būšu ar tevi, Džeims, mans mīļais.
Hareki
Tikšanos gaidot
Laiks pēc Gredzena kara. Lotiriela ir dzirdējusi daudz nostāstus par jauno Rohānas karali un satraucas par ceļojumu uz Edorasu. Nabaga Eomeram neklājas labāk...

 

Aiva
Ardievas
Pēdējā kauja ir galā, un Džinija Vīzlija kaut ko meklē kaujas laukā; meklē Viņu. Tikai, kad viņa to ir atradusi, viņa saprot, ka viņai nāksies pateikt visskumjāko no vārdiem - ardievas. HP/DžV songfiks pēc Džeimsa Blanta 'Ar dievu, mans mīļais'
Aiva
Tā ir tikai spēle
Kad Šīmuss piektajā mācību gadā iepazīstina grifidoriešus ar spēli "Pazeme un pūķi", Ronam rodas izdevība atklāt Hermionei savas jūtas pret viņu, atklāti nedeklarējot to visu pārējo klasesbiedru priekšā. Viņiem abiem gan nāksies atcerēties, ka tā ir tikai spēle. Bet vai patiesi?
bengalaas
Nesaki ne vārda
Kad Harijs jau atkal nav viņu ievērojis, Džinnija dodas uz Jaunā gada balli ar Kolinu Krīviju. Bet ir kāds cits, kurš viņu ierauga jaunā gaismā un nolemj vienu mirkli mūžībā pavadīt kopā ar viņu. Mirkli, kas uz visiem laikiem varētu mainīt viņu viedokļus vienam par otru.