Žanri: Romantika
Atlase

Daiļdarbi
Fijusska
Pirms bērēm

„Jauktasiņu Prinča” 30. nodaļas laikā. Ir bēru diena. Kad Hermione gatavojas grūtajai dienai, viņa saņem atbalstu no Rona. Vienā nodaļā Rona/Hermiones „kopā saiešanas” pazudušais fragments.
Aiva
Mīlestība ir...
Divi īsi nesaistīti gabaliņi par Hariju un Hermioni.
Sākumā šie darbi tapa kā ieraksti manā Tiešsaistes Dienasgrāmatā, bet tad es nolēmu tos apvienot un publicēt FA.
Abi šie īsstāsti ir veltīti Lissanne, bet es ceru, ka arī citiem H/Hr pāra cienītājiem tie patiks.
Atsauces kā vienmēr, ir laipni gaidītas.
Aiva
Pamācība mīlestībā
Likās, tas bija tik sen, kad sākās šis stāsts par viņiem. Jauna izspūrusi brūnace meitene, un taukmatains, līkdegunains vīrs, gadus divdesmit vecāks par viņu…
Aiva
Lunas dziesma
Neviens to nesaprata. Viņi visi zināja, ka viņa bija mēģinājusi palīdzēt viņam šajā kaujā, un ka viņu bija satriekusi viņa aiziešana. Bet tas bija tik ironiski, ka slimība, ko viņa tā ienīda, galu galā paņēma arī viņu pašu. Neviens jau nezināja viņas sāpes. Neviens jau nezināja viņas sirdsapziņas mokas.
Fijusska
Viena zilā līnija
Freds, Džordžs un Rons papīrgrozā atrod vientiešu grūtniecības testu…un Džinnija jau dažas dienas jūtas slima…kāda saistība?
..::Kael::..
Izjūtas

Šajā sērijā iekļauti pavisam desmit dažādi darbi (dzejas veidos), un katrs no tiem izsaka sava veida izjūtu, sajaucoties ar laiku, vidi un telpu.

Tā ir kā sirds, kura liek mums pārdzīvot visneparastākās sajūtas, atmiņā uzaužot pārdzīvojumus, kuri mūs vieno.

Aizver acis, iedomājies, ka atrodies pieneņu pļavā. Debesis ir gaiši zilas, bet mākoņi blāvi. Tu sajūti kreimenīšu aromātu. Krēsla tev novij miglas drānas, bet tu tikai atviegloti uzelpo, jo saproti, ka tieši tu esi tas gaišums, caur kuru virmo visa pasaule. Tieši par to šajos dzeļojos ir runa. Atšķirība pastāv tikai starp to, cik gaišs vai cik blāvs ir tevis izstarotais siltums. Tā ir emociju pasaule.

Aiva
Kas ar mums notika?
Songfic. Drako pārdomā, kas noticis ar viņa attiecībām ar Džiniju...
Aiva
Ja vien tu man lūgtu...
Severuss Strups apcer tukšumu savā dzīvē un savas jūtas pret kādu jaunu raganu ar gariem kupliem matiem...
Laushi de Lychan
Kur es nokrītu
Personības dubultošanās.
Fijusska
Tētis
Pēc Cūkkārpas: Rons un Harijs ir tiek nosūtīti uz Ameriku, lai mācītos par Auroriem. Rons pavada savu pēdējo nakti Anglijā ar Hermioni, un atgriežoties pēc diviem gadiem, viņš atrod Hermioni ar piecpadsmit mēnešus vecu mazuli…
nenuil
50 apvainojumi Drako Malfojam

One-shoot!!!

Autors: Sara4Harry

Tulkoja: _nenuiala_

Orģinālvaloda: angļu

Vai Hermione spēs izdomāt 50 apvainojumus Drako Malfojam???

sister september
Ņujorka. Mazliet sapratnes.

Oriģināldarbs. Mūsdienu Ņujorka [kuru gan es pārāk nepazīstu] un kādas meitenes liktenis. Sliktas attiecības ģimenē un mīlestības trūkums. Pie kā tas noved?

Lauriine
Padejo ar mani
Kas notiek, kad Hermiones dzīvē atkal parādās Harijs?! Vai tā šķietamā mīlestība starp Hermioni un Ronu tiešām pastāv vēl joprojām?
Aiva
Pietiekami lai būtu sargenģelis
"Pat tad kad es vēl biju mazs, es biju lēns. Es sāku staigāt pāris mēnešus vēlāk nekā citi, un es pavadīju trīs pirmos savas dzīves gadus murminot kaut ko ko nesaprata neviens izņemot mani. Tas taču ir labi zināms fakts - Gregors Gouls ir muļķis."
Gouls vienmēr ir bijis lēns un neveikls. Varbūt pienācis laiks paskatīties, kāpēc?
Fijusska
Tam, kuru reiz es mīlēju
Viņas reakcija uz to, ka viņš neatzīst, ka mīl viņu. Pēc vēl vienas nakts izpriecām, tad pamešanas, viņa nolemj kaut ko darīt.
Fijusska
Apvaldīt jūtas
"Viņa sāka satikties ar viņu septītajā gadā. Tad, kad viņš bija mazliet nolaidis tvaiku." Džeimss ir izmisis, vai viņš tiešām spēs mainīt sevi...dēļ meitenes? Nu...viņš mēģinās!
Fijusska
Eņģelis
Stāsts no Lilijas skatu punkta par dienu, kad viņa zaudēja Džeimsu un mira, lai aizsargātu Hariju. Viņa bija Džeimsa eņģelis, viņa bija Harija eņģelis. Es mīlu tevi, Harij. Es būšu tavs eņģelis, manu mazulīt. Es mīlu tevi. Tētis un es pieskatīsim tevi. Drīz es būšu ar tevi, Džeims, mans mīļais.
Hareki
Tikšanos gaidot
Laiks pēc Gredzena kara. Lotiriela ir dzirdējusi daudz nostāstus par jauno Rohānas karali un satraucas par ceļojumu uz Edorasu. Nabaga Eomeram neklājas labāk...

 

Aiva
Ardievas
Pēdējā kauja ir galā, un Džinija Vīzlija kaut ko meklē kaujas laukā; meklē Viņu. Tikai, kad viņa to ir atradusi, viņa saprot, ka viņai nāksies pateikt visskumjāko no vārdiem - ardievas. HP/DžV songfiks pēc Džeimsa Blanta 'Ar dievu, mans mīļais'
Aiva
Tā ir tikai spēle
Kad Šīmuss piektajā mācību gadā iepazīstina grifidoriešus ar spēli "Pazeme un pūķi", Ronam rodas izdevība atklāt Hermionei savas jūtas pret viņu, atklāti nedeklarējot to visu pārējo klasesbiedru priekšā. Viņiem abiem gan nāksies atcerēties, ka tā ir tikai spēle. Bet vai patiesi?