Žanri: Humors
Atlase

Daiļdarbi
Cerbera pavēlniece
Vasaras lietus

Lilija Evansa atgriežas no kārtējā gada Cūkkārpā, bet mājās viņu sagaida sliktas ziņas - kāda radiniece, kas dzīvo otrā valsts malā, ir saslimusi un meitenes mātei ir jādodas pie viņas, bet Lilijas mātei nav ne jausmas, kam lai uztic meitu uz visu vasaru. Risinājums ir vienkāršs - Poteri.

Sibilla
Eisija
Tas ir stāsts par to, kā Cūkkārpas laikā iepazinās Tonksa un Vilksons un iemīlējas. Stāstā ir pārādīts, kā attīstījās viņu mīlestība un attiecības, cauri meliem, intrigām un asarām.
Cerbera pavēlniece
Viņiem likās, ka mēs esam iemīlējušies!

Visas pazīmes liecina, ka Remuss Vilksons un Nimfadora Tonksa ir iemīlējušies, bet vai tā tiešām ir? Kāda ir patiesība? Kurš uzvarēs derībās?

Cerbera pavēlniece
Izvēloties vārdu Nevilam
Esiet brīnījušies, kā Nevils dabūjis tādu vārdu? Kāpēc gan Alise un Frenks Lēniņi vēlējās nosaukt savu mazuli par Nevilu? Te nu jūs noskaidrosiet.
Aiva
Tērauda Lijas Stāsti
Dona vecais tēvocis Timbers patiesībā bija bijis vienkāršs zaglis, taču cits viņa sencis - Lūpens, Septiņu Jūru Bieds - bija bijis slavens korsārs, veselas pirātu flotes kapteinis. Viņi un vēl pāris noziedznieka dzīvi bija uzskatījuši par labāku nekā dienestu kara flotē, un atlikušo mūža daļu pavadījuši ārpus likuma, zogot savam priekam un iztikai. Ģimenē par tiem kas izvēlējās šādu ceļu, runāja nelabprāt, un ja runāja, tad pieminēja kā kauna traipu uz Karnāžu dzimtas karoga...
Aiva
Kulināriskā katastrofa
Gadžita pūlējās nejusties tā, it kā dotos uz ešafotu kur viņu gaida peļuslazds-giljotīna, kad viņa aizvilkās uz virtuvi un rūpīgi aizvēra aiz sevis durvis. Viņa labu brīdi skatījās uz postažu visapkārt, nezinot no kura gala ķerties tai klāt.
Fijusska
Viena zilā līnija
Freds, Džordžs un Rons papīrgrozā atrod vientiešu grūtniecības testu…un Džinnija jau dažas dienas jūtas slima…kāda saistība?
Aiva
Profesors kļūdījās
Es domāju ka gandrīz katrs no mums, skatoties "Zvaigžņu Karu" epizodes, ir izjutis neapvaldāmu vēlēšanos traktēt tās kā vēsturisku dokumentu. To spilgtums, ticamības ilūzija un piesātinājums ar vispārzināmiem notikumiem padara šo vēlmi teju vai nepārvaramu. Tomēr nopietns pētnieks nedrīkst tik nekritiski attiekties pret mākslas un lielā mērā arī izklaidējošas propagandas objektu... Ar šo pētījumu es tomēr vēlos šo situāciju mazliet labot.
..::Kael::..
Izjūtas

Šajā sērijā iekļauti pavisam desmit dažādi darbi (dzejas veidos), un katrs no tiem izsaka sava veida izjūtu, sajaucoties ar laiku, vidi un telpu.

Tā ir kā sirds, kura liek mums pārdzīvot visneparastākās sajūtas, atmiņā uzaužot pārdzīvojumus, kuri mūs vieno.

Aizver acis, iedomājies, ka atrodies pieneņu pļavā. Debesis ir gaiši zilas, bet mākoņi blāvi. Tu sajūti kreimenīšu aromātu. Krēsla tev novij miglas drānas, bet tu tikai atviegloti uzelpo, jo saproti, ka tieši tu esi tas gaišums, caur kuru virmo visa pasaule. Tieši par to šajos dzeļojos ir runa. Atšķirība pastāv tikai starp to, cik gaišs vai cik blāvs ir tevis izstarotais siltums. Tā ir emociju pasaule.

nenuil
50 apvainojumi Drako Malfojam

One-shoot!!!

Autors: Sara4Harry

Tulkoja: _nenuiala_

Orģinālvaloda: angļu

Vai Hermione spēs izdomāt 50 apvainojumus Drako Malfojam???

Aiva
X-COM - Trīspadsmitais vads

‘Klausies puis, mēs neesam labākie no labākajiem. Mēs pat neesam labākie no sliktākajiem. Ja mēs patiešām esam Zemes pēdējā cerība, tad lai Dievs viņai žēlīgs. Vai tad tu vēl neesi ievērojis, kādi ir pārējie mūsu vīri? Džounss tik daudz ir šāvis no savas kuļmašīnas, ka viņam smadzenes sakūlušās sviestā, Žbovskis ir kurls kā miets, un Dolfs savukārt tikpat tups. Mēs divi esam vienīgie, kas te ir kaut ko vērti,’ lepni paziņoja kareivis, kas vēl pirms mirkļa sarāvies bija tupējis zem lidmašīnas rampas.

‘Svēta patiesība, tici man,’ apstiprināja šķielacis snaiperis.

Aiva
X-Com: Viena diena ellē
Mērķis bija liels kuģis, bet lielākā daļa no manas triecienvienības pēc pēdējās kaujas, kuras laikā tika sagrābts neuzmanīgi transporta aizsniedzamības robežās nolaidies citplanētiešu drednauts, vai nu gulēja bāzes hospitālī, vai arī sešas pēdas zem zemes. Kaujas laikā veiksmīgi tika paralizēts un dzīvs saņemts gūstā citplanētiešu augstākais lauka komandieris (kopā ar tiem manas grupas locekļiem, kas gadījās paralizējošās bumbas sprādziena rādiusā). Tāpēc man neatlika nekas cits, kā sūtīt kaujā nepieredzējušu kapteini, divus snaiperus un veselu baru lielgabalgaļas (jauniesauktos). Tomēr, es jutos pārliecināts par veiksmi...
Aiva
Džemmets un Gadžita
Kad Disneja studija ir beigusi seriāla "Glābēji Čips un Deils" uzņemšanu, tās pieci galvenie varoņi ir palikuši bez darba un mēģina iekārtoties citā 'grauzēju' seriālā. Diemžēl, kādam rodas problēmas. Lielas problēmas...
Aiva
Juras Laikmeta Pīle
Parodija par paši zināt ko
Aiva
Svētki
Galvenajās lomās - Pieci Briesmīgie,
tāpat piedalās vairāki citi slaveni Disneja Seriālu Nevaroņi.
Fijusska
Apvaldīt jūtas
"Viņa sāka satikties ar viņu septītajā gadā. Tad, kad viņš bija mazliet nolaidis tvaiku." Džeimss ir izmisis, vai viņš tiešām spēs mainīt sevi...dēļ meitenes? Nu...viņš mēģinās!
Fijusska
Siriuss Bleks… ekstra lieliskā aukle?!

Ja Siriuss Bleks septiņus gadus Cūkkārpā varēja tikt galā ar Severusu Strupu, tad pieskatot mazuli Hariju, viņa krustdēlu, uz vienu nedēļas nogali varētu būt pavisam viegli, vai ne? NEPAREIZI! Uzziniet, kas īsti notiek, kad Džeimss un Lilija atstāj Hariju krusttēva uzraudzībā.

Seila
Zvaigžņu kari. 3. epizode Atriebjot situs.
Kas notiktu, ja Zvaigžņu Karu fani pēc filmas izdomātu atstāstīt tās saturu no sava redzes viedokļa?
Romija
Sveika, Matilde!
Reizēm gluži ikdienišķa kļūda var mainīt visu turpmāko dzīvi.
Aiva
Kāda Orka dienasgrāmata

Skatiens uz silmarilions notikumiem 'no otras puses'