Žanri: Humors
Atlase

Daiļdarbi
Magonīte
Pamatīga atšūšana
Visi meklē sev pārus Ziemassvētku ballei, arī Drako Malfojs. Un kas notiek tālāk?
nenuil
Ļauj sev krist
Lilijas un Džeimsa pēdējais gads Cūkkārpā. Pēdējā iespēja Džeimsam piesaistīt Lilijas uzmanību. Ko viņš izdomās šoreiz?
Bizii van Dope
Saldie vasaras piedzīvojumi

 Priežu mežā, Dosteras pilsētā, Skuju ielā reiz dzīvoja kāda meitene vārdā Lorna. Kādu brīdi pēc ievākšanās jaunajās mājās meitene izlēma aiziet uz veikalu pēc kaut kā salda un garšīga. Bet pa ceļam viņa sastapa ne tikai draudzeni vien…Viņa iepazinās ar vēl neredzētiem un neprastiem Dosteras iemītniekiem, par kuriem parasti stāsta tikai pasakas. Un šie divi visai kriminālie Pūču feja un Trusīšu gariņš, kuri par sliktu izturēšanos pret saviem aizbilstamajiem ir atstādināti no amata, ieved meiteni Priežu meža nakts dzīvē, kurā var sastapt īstus spokus, ložņāt pa senām ķēniņu kapenēm un aplūkot Meža ķēniņu pamestās pilsētas drupas.

 Un piedzīvojumi Lornu negaida tikai iekš Priežu meža, bet arī ārpus tā. Senas, noslēpumainas pilis un cietokšņi, dzidrā Bergila jūra un skaisti puiši. Tie visi ir Lornas lielie vasaras piedzīvojums. 

Almanahs
Zero septītais

Aktuālas tēmas šajā gadījumā problēmas-alkoholisma raksturojums.

Aiva
Nauda uz diviem
Profesors Strups palīdz Grendžeras jaunkundzei iegūt savā īpašumā lielu mantojumu, taču, pirms viņi abi var sākt to izbaudīt, ir jālikvidē tādi sīkumi kā Voldemorts un pāris Nesalaužamie Zvēresti.
DarkJedi
Satrūnējušās hronikas
‘’Satrūnējušās hronikas’’ apkopo perversā hronista Dārkas Džediēla stāstus, kurus viņš sarakstījis savos daudzajos un garajos ceļojumos. Tiesa, ļaudis baumo, ka Dārkas Džediēls nav ne reizi spēris kāju ārā no savas mājas, taču tas neliedz minētajai personai ar putām uz lupām apgalvot, ka viss aprakstītais ir balta patiesība un tie kas apgalvo pretējo ir bezgodīgi meļi, pārdzērušies žūpaspurni, kā arī vienkārši dienaszagļi, kam nav ko citu darīt, kā apvainot godājama hronista sarakstītus stāstus, kas bez tam ir arī dievišķīgas svētlaimes apsvētīti, jo kā nekā par svētīšanu pilsētas priesterim tika nodotas 10 vīna mučeles klostera pagrabu papildināšanai.
Seila
Kas notiek, kad Roulinga vēlu vakarā skatās filmas...
Krosingouvers ar dažādiem mūzikliem.  Kas notiek, kad Roulinga vēlu vakarā skatās filmas...
resella
Viltīgās kāpnes

Hermione Grendžera un Drako Malfojs – trīs stundas ir ilgs laiks būt iesprūdušiem zem viltīgām un blēdīgām kāpnēm, pie tam trepes mūsdienās nav pietiekami ietilpīgas ...

Aiva
Jaunais Noass
Un teica Dievs Noasam...
Aiva
Hobita sindroms, jeb, vai spēlētāja tēlam ir jāmirst?
Lomu spēļu lielais jautājums - vai spēles vadītājam ir tiesības nogalināt spēlētāju tēlus?
Idril
Es Smiešos

„Sirius, tu esi mans labākais draugs un tā tālāk, bet man tev ir jāpasaka patiesība. Ja tu kādreiz vispār nomirsi, es smiešos tavās bērēs,”

„Nu tad uzmini šito, draudziņ, es arī smiešos tavās bērēs,”

Aiva
Seksuālā audzināšana Cūkkārpā
Pēc tam, kad kāda Slīdeņu meitene ir nokļuvusi stāvoklī, Cūkkārpas pasniedzēji vienojas, ka seksuālā audzināšana ir nepieciešama jau sākot no trešā kursa. Slīdeņu un Grifidoru puikām par audzinātāju iekrīt Strups…
Aiva
Balu - zilo asiņu princis

Disneja studijas seriāla "Brīnumi Padebešos" vienas epizodes novelizācija

Aiva
"Sniega Zoss" lielais lidojums

Disneja studijas seriāla "Brīnumi Padebešos" vienas epizodes novelizācija

Aiva
Par kuru no mums skan zvans

Disneja studijas seriāla "Brīnumi Padebešos" divu epizožu novelizācija

Somethingzzz
Laupītaji: No saules līdz mēnesim
Stāsts par Laupītājiem, par to likstām, priekiem, par sākumiem, kā viņi iepazinās, līdz beigām... Stāsts ar kalniem un lejām...
Leduspuķe ziemeļ rūtī
Augot kopā ar Bellatrisi
Mana meita Bellatrise ir jaukākā meitene pasaulē. Un viņa ir tik gudra! Kaut arī ģimenei liekas savādāk. Es brīnos, kāpēc…
Fijusska
Naktīs visi kaķi melni

Džeimss satiek viņu tumsā. Viņš nezina, kas viņa ir.

Viņš vēlas to noskaidrot, bet notiek tādas lietas, kurām viņš nebija ticējis, ka tās jebkad varētu notikt!

Ilva-Luīze Šmelde
Daudzsulu mikstūras nedarbs
Stāsts radās, kad Es reiz iedomājos: Kādēļ gan Maksūra Dumidoru bieži vien sauc par Albusu? Ja no vārda Baltuss, noņem pirmo burtu, sanāk taču altus, nevis albus! Tad nu Es izdomāju stāstiņu, kur ir tāda kā "mini ģimenes krīze". Lai gan drusku "nežēlīgu", tomēr stāstu.