Žanri: Humors
Atlase

Daiļdarbi
Hermaine
Harijs Poters un Racionālās domāšanas metodes Jauns!

Petūnija ir apprecējusi bioķīmiķi, tāpēc Harijs uzaug, bērnībā lasīdams grāmatas par zinātni un zinātnisko fantastiku. Tad pienāk vēstule no Cūkkārpas, kas paver jaunu pasauli ar neskaitāmām iespējām to izpētīt. Un rodas jauni draugi kā Hermione Grendžera, profesore Maksūra un profesors Drebelis...

Hermaine
Vampīra dienasgrāmatas: Manas nelaimīgās satikšanās

Kāda vidusskolniece intervē Vampīra dienasgrāmatu personāžus, kas beidzas ar briesmīgu nelaimi. Viss aizsākas ar Deimonu.

Aiva
Ziemassvētku sods

Hermione un Drako nokavē vienu Strupa mikstūru mācības stundu. Tā kā ir Ziemassvētku priekšvakars, Strups nolemj uzlikt viņiem cita veida sodu - cept ziemassvētku piparkūkas kopā ar mājas elfiem. Ziemassvētku korāļi, mirgojoši priekšauti un nepatikšanas ar cepampulveri - tas viss satuvina abus ienaidniekus visnegaidītākajā veidā

Šis stāsts ir daļa no Secret Santa Exchange, ko vadīja Inell specāli weblapai The Quiet Ones. Tā bija dāvana Dženai. Sekojošiem nosacījumiem bija obligāti jābūt iekļautiem: Drako/Hermione, Cūkkārpas laiki, par sodu viņiem jāpalīdz mājas elfiem gatavot svētku mielastu - ieskaitot piparkūku vīriņus, un karam ar Voldemortu ir jābūt aiz muguras. Ko nedrīkstēja iekļaut: nekādu deju un ballīšu, nekādas pikošanās, nekādas rūgšanas un emo, un nekādu nelaimīgu beigu. Šis ir stāsts, kas no tā visa piedzima

Aiva
Enģeļi Paradīzē

Tātad Netīrais Pār... Ahem!... Tātad Jaukie Enģeļi saņem jaunu uzdevumu - atrisināt terorisma problēmu uz Ksanadū planētas, kas ir slavena ar to, ka 99% ienākumu gūst no tūrisma.

Ksanadū cer tikt vaļā no čūskas paradīzē, bet vai Jauko Eņģeļu ierašanās viņiem nenozīmēs apokalipsi?

Aiva
Dons Kihots
Ramnu pamodina gaismas uzplaiksnījums nakts vidū. Nekas neseko, bet no rīta sākas kaut kas pavisam dīvains
℮mma_charlottedac℮
Neiedomājamais piedāvājums

Voldemorts ir sakauts un līdz ar to Lūcija Malfoja vara ir zudusi, tomēr viņam ir plāns kā to atgūt, un kas par to, ka tādēļ būtu jāupurē sava vienīgā dēla nākotne. Viņš nāk klajā ar visai bezkaunīgu piedāvājumu un nebūt negrasās likties mierā pirms nebūs sasniedzis cerēto.

Vesela virkne ar notikumiem, kas saved Drako un Hermioni aizvien tuvāk vienu otram. Šis neiedomājami bezkaunīgais piedāvājums viņu dzīvēs radīs pilnīgu haosu, bet varbūt..


Šis ir tikai tulkojums, oriģināla autors ir sparx

 

CyberWar
Sliktas derības
Īss stāsts par to, kāpēc armijā nevajag saderēt ar instruktoriem.
maarts
Apsargs ellē.
-Pasaules gals, ja vēl neesi pamanījis! Monstri ir
visur! Sātans apsēdis nabaga cilvēkus!- ievainotais vaimanāja un tad skaisti izlaida garu, kad es viņa smadzenes izšķaidīju pa asfaltu.
CyberWar
Vikinga dienasgrāmata: No varjagiem līdz grieķiem
Sāga par kāda jauna vikinga un viņa draugu nedienām ceļā no varjagiem uz grieķiem.
CyberWar
DBG: Īsti kiborgi nekad neraud

"Veterāna stāsta" jauna un pilnīgi pārstrādāta versija, šoreiz no sidhu perspektīvas un papildināta ar DBG pasaulei neraksturīgu devu humora.

---

Hasdrubals Agemuss ir ļoti taisnprātīgs un apzinīgs sidhu jauneklis, kas vēlās sevi pierādīt karadienestā, lai iekarotu mīļotās meitenes sirdi un prestižu sabiedrības acīs. Viņš cer pēc mācībām tikt uzņemts kādā no Impērijas prestižajiem leģioniem, taču pēc incidenta mācībās, kurā iesaistīts arī tās novērot atbraucis ģenerālis, par sodu tiek ar biedriem nosūtīts dienēt uz nomaļu koloniju bez jebkādām izaugsmes cerībām.

Taču, kad nomaļo planētu sev iekāro skardži, Hasdrubalam ar kolēģiem rodas iespēja pierādīt, ka varoņi dienē ne tikai ar grieķu alfabēta burtiem apzīmētajos leģionos.

CyberWar
DBG: Nerātni stāsti zinātniskās fantastikas faniem

Lai arī 27. gadsimts varētu šķist kā drūms un bezcerīgs laikmets, kurā valda tikai karš un genocīds, tā nepavisam nav. Prom no frontes līnijām valda pavisam kas cits, proti, perverss sekss un stiprās narkotikas. Šoreiz bez rokenrola.

Sidhu ģenerālis Lūcijs Komnens ir pazīstams ne tikai kā izcils karavadonis, bet arī greznas dzīves un baudu mīļotājs. Tikko iecelts par nesen iekarotās planētas Samarkanda II pārvaldnieku, viņš nekavējas izmantot privilēģijas, ko sniedz viņa statuss. Lieki piebilst, ka vīrs ar varu aizvien bijis iekāres objekts ambiciozām dāmām, turklāt ne jau tikai sabiedriskajā stāvoklī līdzvērtīgajām.

---

Programmā piedāvāju arī paralēlus, ar DBG pasauli nesaistītus nerātnās fantastikas stāstus, kas ielīksmos ne viena vien jefīga un ne tik jefīga žanra fana acis...

resella
Dusošais pūķis

Pirmā daļa Draco Triloģijai, pēc kuras seko Draco Sinister un Draco Veritas.
Kad kāds atgadījums Mikstūru stundā Hariju pārvērš par Drako un Drako par Hariju, katrs no viņiem ir spiests tēlot otru. Romantika, kļūdainas identitātes, Patiešām Viltīgi Plāni, mīlas trīsstūris un „mīlas izpausmju” pārpilnība.

CyberWar
Par Holivudas filmām

Neliela Holivudas kinoindustrijas pavilkšana aiz zoba.

CyberWar
Stilu bioloģiskā klasifikācija
Mēģinājums bioloģiski klasificēt dažādu stilu pārstāvjus.
CyberWar
Politiskā korektuma ABC
Pamācība cildenās politiskā korektuma mākslas apguvē.
Miervaldis Gotiņš
Slaktera strēlnieku pulks
Veca dziesma jaunās skaņās, jeb nepolitkorekta variācija par tēmu
Janis777
Trīs Pasaules

Vai ir iespējams nosargāt savu zemi, pat tad, ja šķiet nav neviena pavediena kā to izdarīt. Palīdzība vienmēr ir blakus. Esi drošs un rīkojies!

Māre Spāre
Ģeniālā tauku smēre.
Gluži kā visām durvīm ir vajadzīga smēre, lai tās nečīkstētu, smēre ir vajadzīga arī cilvēkiem, lai to dzīvēm būtu jēga, lai viņi nenotiktu vienkāršas rotācijs, kuras beigās vienalga viss biedzas letāli.
Nikolass
Mana vienaldzīgā balss
Šis ir puslīdz patiess stāsts par mani
pašu. "puslīdz" tapēc, ka neglābjami izpušķots, pārspīlēts un
sagrozīts, bet tomēr savā būtībā patiess un reāli piedzīvots
Violettā Lelle
Un tā es nomiru
Es tā negribēju, tiešām, un es neesmu īsti pārliecināta, kāpēc tā sanāca.