Remuss Vilksons
Atlase

Daiļdarbi
sister september
Maģiskās derības
Pavisam īss ieskats par to, kā tas viss sākās. Un stāsts par to, kā tas viss beidzās. Kad un kāpēc Džeimss Poters ievēroja Liliju Evansu, un kāpēc viņa spītīgi atteica uzaicinājumiem uz randiņiem.
Idril
Es atcerēšos tevi smejamies
Neilgi pēc Siriusa nāves, Remus uzraksta viņam vēstuli. Oneshoot.
Idril
Es Smiešos

„Sirius, tu esi mans labākais draugs un tā tālāk, bet man tev ir jāpasaka patiesība. Ja tu kādreiz vispār nomirsi, es smiešos tavās bērēs,”

„Nu tad uzmini šito, draudziņ, es arī smiešos tavās bērēs,”

sister september
Lilijas un Džeimsa septītais gads

Stāsts balstīts uz tām divām nodaļām, kas bija atrodamas "Fēniksa Ordenī".

Lilija Evansa necieš iedomīgo Džeimsu Poteru, taču...

Laupītāji, viņu draugi, Ludo Maišelnikes, Rita Knisle, Zeltiņš Sirdsāķis u.c.

Somethingzzz
Laupītaji: No saules līdz mēnesim
Stāsts par Laupītājiem, par to likstām, priekiem, par sākumiem, kā viņi iepazinās, līdz beigām... Stāsts ar kalniem un lejām...
Fijusska
Naktīs visi kaķi melni

Džeimss satiek viņu tumsā. Viņš nezina, kas viņa ir.

Viņš vēlas to noskaidrot, bet notiek tādas lietas, kurām viņš nebija ticējis, ka tās jebkad varētu notikt!

Cerbera pavēlniece
Vasaras lietus

Lilija Evansa atgriežas no kārtējā gada Cūkkārpā, bet mājās viņu sagaida sliktas ziņas - kāda radiniece, kas dzīvo otrā valsts malā, ir saslimusi un meitenes mātei ir jādodas pie viņas, bet Lilijas mātei nav ne jausmas, kam lai uztic meitu uz visu vasaru. Risinājums ir vienkāršs - Poteri.

Sibilla
Eisija
Tas ir stāsts par to, kā Cūkkārpas laikā iepazinās Tonksa un Vilksons un iemīlējas. Stāstā ir pārādīts, kā attīstījās viņu mīlestība un attiecības, cauri meliem, intrigām un asarām.
Fijusska
Tam, kuru reiz es mīlēju
Viņas reakcija uz to, ka viņš neatzīst, ka mīl viņu. Pēc vēl vienas nakts izpriecām, tad pamešanas, viņa nolemj kaut ko darīt.
Fijusska
Apvaldīt jūtas
"Viņa sāka satikties ar viņu septītajā gadā. Tad, kad viņš bija mazliet nolaidis tvaiku." Džeimss ir izmisis, vai viņš tiešām spēs mainīt sevi...dēļ meitenes? Nu...viņš mēģinās!
Fijusska
Siriuss Bleks… ekstra lieliskā aukle?!

Ja Siriuss Bleks septiņus gadus Cūkkārpā varēja tikt galā ar Severusu Strupu, tad pieskatot mazuli Hariju, viņa krustdēlu, uz vienu nedēļas nogali varētu būt pavisam viegli, vai ne? NEPAREIZI! Uzziniet, kas īsti notiek, kad Džeimss un Lilija atstāj Hariju krusttēva uzraudzībā.

ils
Dārgā dienasgrāmata
Kā gan viņš kļuva par nodevēju? Varbūt viņš tādējādi atriebās? Interesanti, par ko...
Vinky
untitled...
Siriuss Bleks, 21 gadu vecs vīrietis, ienācis istabā ieslēdza gaismu. Skatam pavērās diezgan iespaidīgs skats. Māja bija milzīga un pilna ar visādām dīvainām lietām. Dažas aizdomīgi izskatījās pēc kaut kā tāda, kas tevi pieķer, ja gribi darīt kaut ko dikti nelāgu. Bet dažās vietās varēja atrast arī normālākas lietas, kā piemēram izlietne, kura... nu, protams! Pati mazgāja traukus. Bet vispār istabā valdīja diezgan liels juceklis. Izskatījās, ka tur dzīvojošajai personai nav bijis laika daudz maz sakārtot vismaz kaut ko. Nav bijis laika pavicināt zizli?