Petūnija Dērslija
Atlase

Daiļdarbi
Hermaine
Harijs Poters un Racionālās domāšanas metodes

Petūnija ir apprecējusi bioķīmiķi, tāpēc Harijs uzaug, bērnībā lasīdams grāmatas par zinātni un zinātnisko fantastiku. Tad pienāk vēstule no Cūkkārpas, kas paver jaunu pasauli ar neskaitāmām iespējām to izpētīt. Un rodas jauni draugi kā Hermione Grendžera, profesore Maksūra un profesors Drebelis...

melindauzjumta
Manu Ziediņ.

Lilija Evansa nekad nav bijusi sajūsmā par Džeimsu Poteru. Nu labi - viņa nevarēja viņu ciest, bet sākoties un turpinoties septītajam gadam Cūkkārpā - burvju un raganu arodskolā, Lilija nonāk pie pagalam jauniem atklājumiem. Varbūt Džeimss ir daudz labāks nekā viņa domāja? 

esssiiite
Pēc visiem šiem gadiem
Lilija un Džeimss nekad nav apprecējušies. Viņiem abiem bijuši partneri, kas ir miruši. Nu viņu bērniem jābrauc uz Cūkkārpu, un viņi tiekas atkal. Vai viņi beidzot būs kopā, vai tomēr izlems, ka viņi vienkārši nav domāti viens otram?
Ika
Atraidītais
"Ir vieglāk viņu neieredzēt, kad viņš ir novērsies. Ja neskaties uz viņu tieši, ir iespējams sevi piemānīt ar domu, ka šis bērns ir tikai un vienīgi sava tēva dēls, tikai un vienīgi Džeimsa Potera pēcnācējs, ne tavas dārgās aizgājušās māsiņas atstātais mantojums." Tā domā Petūnija Dērslija par zēnu, ko uzaudzinājusi.