Atlase

Daiļdarbi
Violettā Lelle
Un tā es nomiru
Es tā negribēju, tiešām, un es neesmu īsti pārliecināta, kāpēc tā sanāca.
Violettā Lelle
Kā iemīlēties meitenē.

Jā, iemīlēties meitenē ir iespējams. Vismaz tad, ja sekosi līdzi šim ceļvedim!

Nefermerita
Miglaszeme: Miglas jūra

Tas ir fantasy stila stāsts - veselas grāmatas garumā, daudzām nodaļām, kuras centīšos veiksmīgi visas pievienot.

Grāmata ir par kādu zemi, ko sauc par Plašajiem ūdeņiem. Tā sastāv no daudzām, daudzām salām, bet tās savukārt iekļauj Gigantiskais Tumsas kalnu gredzens, un ir tikai viena izeja uz ārpusē esošajiem Brīvajiem ūdeņiem - Rītausmas vārti. Plašie ūdeņi ir milzīga karaļvalsts, bet katrai salai ir arī vietējais karalis. Visi cilvēki, kas dzīvo tuvu biedējošajiem tumsas kalniem, kur nekas neaug un kur novērojama gan melna, gan sudrabaina migla, kur pazūd kuģi, tiek uzskatīti par dīvaiņiem un bīstamiem cilvēkiem, it sevišķi 3 Tumsas kalnos iestiepjošo jūru iedzīvotāji. Stāsts sākas vienā no šīm jūrām - Miglas jūrā, kur vienā mierā, gandrīz izolācijā no Plašajiem ūdeņiem dzīvo pavisam parasta tauta, bet kur ļoti neparastai mātei piedzimst vēl neparastāka meita. Šī pasaule mainās, zaudē daudz ko no savas pirmatnējās burvības, jo pienācis laiks, kad Miglaszeme - brīnumu pasaule, iegrimst zemē, lai dotu iespēju jaunajai pasaulei izvēlēties savu ceļu. Šādā biedējošā laikā ir piedzimusi galvenā varone, un viņa nav no tām, kas spētu palikt malā, kad notiek kaut kas tik liels un visaptverošs. Viņas ceļš ved pa visu Miglas jūru, un tālākajās grāmatās arī uz Plašajiem ūdeņiem, pa vidu ietverot vēl dīvainākas vietas, lai galu galā uzpeldētu Brīvajos ūdeņos. Šī daļa stāsta tieši par Miglas jūru, kas varētu arī simbolizēt daudzmaz drošo bērnību, kurā liels iespaids ir vecākiem un ģimenei, kā arī tradīcijām. Nākamajās grāmatās līdz galveno varoni mainīsies arī vide, vedot dažādos dzīves periodos un dažādās neparastās vietās.

Titanija
Pēdējā dziesma

Pārāk daudz sāpju, kas nerimstas... pret viņiem. Ko? Jūs sapratīsiet, kāpēc man sāp

Konstante
Nojauta

Šīs ir stāsts par meiteni vārdā Stella.

Viņa dzīvo parastu dzīvi, nenojaušot, ka tas viss drīz mainīsies.

Varbūt uz labo... varbūt uz ļauno pusi.

 

 

Niiki
Kalcifera mājas noslēpumi.
Šis stāsts ir par trim meitenēm. Katrai ir savi noslēpumi, kurus nevienam nedrīkst atklāt. Kad sākas skola, sākas arī jautrība un briesmas. Neviens noslēpums nepaliek neatklāts.
Nikolass
Viņa vārds bija Jokdaris
kāda maza atradeņa bērnības stāsts...
Miervaldis Gotiņš
Milzu ķirbis
Agronomiska jauno laiku pasaka par to, kā panaivs zemnieks krīt par upuri tirgus blēžiem, un iekuļas vienā ķezā pēc otras.
Entfa
Sudraba rokassprādze

Laikos, kad vienīgais kas kaut ko nozīmēja bija vara, tika radīti septiņi maģiski priekšmeti kuros iespējams uzkrāt un pavairot spēku un maģiju. Seši tika iznīcināti dažādās cīņās, kas tika izcīnītas pa godu iegūt kādu no tiem, bet septītais no grima aizmirstībā jau brīdī kad to radīja, gaidot to vienīgo dzīvo būtni kas būtu spējīga to lietot un kontrolēt.

Šī rota tās īpašnieku padara gandrīz neuzveicamu, kā maksu paņemdama katru dienu, uz vienu stundu, gandrīz visu enerģiju kas nav tieši nepieciešama izdzīvošanai.
suomenkulta
Naktī

Domāts tā kā spoku stāsts, tikai... nesanāca.

Stāsts ir tāds kā makšķernirku stāstiņš, tikai nav tik daudz pārspīlējumi.

Īvs
Ugunī deg zīds
Ārpus cilvēkiem, otrpus prāta un iekšpus pāri.
novemberunge
F&S piedzīvojumi: metāla vasara
Freijs un Snorre dodas līdzi tēvu un grupas "Serpent Blaze" Eiropas vasaras turnejā. Tie paši vecie, labie un jau "F&S piedzīvojumos" kā arī intervijās iepazīties tēlie, tie paši vecie, labie (un ne tik labie) joki, jauni un svaigi piedzīvojumu un jauns un svaigs reitings!
suomenkulta
Divi vīri, kociņš un pavasara vakars
Humoristisks stāsts no neviena dzīves. Ir stāsti, kuros nav prototipu, bet tas noticis ar gandrīz visiem ;) Varētu pat teikt - gribējās kā labāk, sanāca kā vienmēr...
Dardedze
Ziemassvētku noskaņas.

īss tēlojums,bet, manuprāt, ļoti atbilstošs Ziemassvētkiem.Šis tēlojums ir par Decembri,parsvētkiem, par sniegu, kuru visi tik ļoti gaidām. Bet varbūt tas ir pavisam par ko citu, par jūtām,...?

novemberunge
(Freija un Snorres) TELEFONS
Lietas, ko tu nekad negribētu teikt kādam telefoniski...
suomenkulta
Bailes
Darbs ir pavisam parasts stāsts iz vecajiem Padomju laikiem.
gunara
Pēc tam...
Visi vienmēr interesējas un runā par pirmo reizi. Bet ne visi noskaidro, kas notiek pēc tam...
Titanija
Dvēseļu kuģis

sireālistisks kuģa žurnāla atmiņu gabals par mirušajiem, kas ir dzīvāki par dzīvajiem. un vispār: par pasauli pēc simtiem gadu...

gunara
Skumjas
Ja meitenei ballītē kļūst skumji, vienmēr ir kāds, kas vēlas viņu mierināt...
Miervaldis Gotiņš
Reiz Redhilā
Kādā provinciālā un tumsonīgā ASV mazpilsētā 4 draugi izvēlas uzlabot savu materiālo stāvokli krimināli sodāmā veidā.