Atlase

Daiļdarbi
CyberWar
Stilu bioloģiskā klasifikācija
Mēģinājums bioloģiski klasificēt dažādu stilu pārstāvjus.
melindauzjumta
Manu Ziediņ.

Lilija Evansa nekad nav bijusi sajūsmā par Džeimsu Poteru. Nu labi - viņa nevarēja viņu ciest, bet sākoties un turpinoties septītajam gadam Cūkkārpā - burvju un raganu arodskolā, Lilija nonāk pie pagalam jauniem atklājumiem. Varbūt Džeimss ir daudz labāks nekā viņa domāja? 

Just_Me
Viņa. Stiklu lauskas tavā puzlē.
Viņas stāsts, viņas pasaule, viņas atmiņas. Viņas atgriešanās.
CyberWar
Politiskā korektuma ABC
Pamācība cildenās politiskā korektuma mākslas apguvē.
Janis777
Trīs Pasaules

Vai ir iespējams nosargāt savu zemi, pat tad, ja šķiet nav neviena pavediena kā to izdarīt. Palīdzība vienmēr ir blakus. Esi drošs un rīkojies!

CyberWar
Urlkāvis

Latviešu tautas leģendārais varonis, kā zināms, ir Lāčplēsis, taču kurš ir tās antivaronis? Daudzi pieminēs Kaupēnu, taču tikai retais zinās nosaukt cilvēku, kas pazīstams ar pseidonīmu Urlkāvis.

Uzņēmies soģa lomu, viņš kļuvis par noziedznieku ļaunāko murgu - un jo lielāks ir noziegums, jo briesmīgāks sods vainīgo gaida. Viņu vajā gan kriminālā pasaule, gan policija - bet ko par viņa paveikto saka sabiedrība?

silver knife
Tempest

Brāzmains ceļš, purvaina taka un dziļš akacis! Tāds ir varoņu liktenis!

Nikolass
Problēma ar laimi

Viena pēctraģēdijas nakts bija tā, kas atklāja vairāk noslēpumu, nekā visas iepriekšējās dzīves kopā. Sižetā atklātais laika sprīdis tiešām ir neilgs, bet vairāk nemaz nevajadzēja. 

aivislisovskis
...remember
Atmiņas par satikšanos.
Māre Spāre
Ģeniālā tauku smēre.
Gluži kā visām durvīm ir vajadzīga smēre, lai tās nečīkstētu, smēre ir vajadzīga arī cilvēkiem, lai to dzīvēm būtu jēga, lai viņi nenotiktu vienkāršas rotācijs, kuras beigās vienalga viss biedzas letāli.
gunara
Dialogi

Dialogi. Sarunas par dažādām tēmām, starp dažādām personām.

Dialogos nav attēlota kādu konkrēta iedomātā realitāte. Ir tikai divu personu teiktais. Viņu raksturi, attiecības, sīkāka situācija, atrašanās vieta un viss pārējais, kas nav tieši nosaukts viņu sarunā, ir jūsu fantāzijas varā. Ja vēlaties, padarat viņus dusmīgus, laimīgus, pašnāvnieciskus, slepkavīgus, optimistiskus, varonīgus vai kādi nu jums viņi patiks.

Dialogi nav radušies, lai parādītu jau gatavu pasauli, tie ir tapuši, lai būtu vieta, kur būvēt savējo...

Nefermerita
Miglaszeme: Tumsas kalni
Otrā grāmata sērijā Miglaszeme, kas gan vēl ir tikai tāds aizstājnosaukums, jo man liekas, ka to es vēl mainīšu, kad darbs tiks izdots uz papīra. Tas ir Miglas jūras turpinājums, kurā darbība norisinās jau ārpus Miglas jūras un galvenā varone Aiedra nonāk pavisam atšķirīgās vietās no mājām. Šī daļa atspoguļo jau tālāko posmu aiz bērnības un nebūs vairs tik naiva, jo arī Aiedra pamazām izaug no bērnības iedomām un drošības sajūtas, ko sniedz ģimene. Viņa nu ir palikusi kopā tikai ar brāli Aidri un dodas iepazīt pamatus zaudējušo, no svētības atteikušos pasauli.
Mazā meža dīvainīte
Pasaka par ceļu
Tāreja un Tverra ir divas lielvalstis, kas neko savā starpā nespēj sadalīt. Noguruši no nepārtrauktajiem kariem, desmit cilvēki trīs dažādos laikos cenšas to pārtraukt, bet senas tradīcijas sakņojas dziļi.
novemberunge
Norvēģu šūpuļdziesmas

Šeit nav jāmeklē filozofija, pārpasaulība, patiesība, poēzija, sajūtas, emocijas, domas, atklāsmes, pamācības, pērles, akmeņi, žagari. Šeit nekas nav jāmeklē. Šeit JĀBŪT. Ja ne iekšā, tad vismaz blakus.

Nikolass
Mana vienaldzīgā balss
Šis ir puslīdz patiess stāsts par mani
pašu. "puslīdz" tapēc, ka neglābjami izpušķots, pārspīlēts un
sagrozīts, bet tomēr savā būtībā patiess un reāli piedzīvots
Miervaldis Gotiņš
Žēlsirdīgais samarietis
ASV, 21. gs. sākums (reālistiskas mūsdienas). Kara veterāns pieraduma pēc iesaistās sava bijušā klasesbiedra izpestīšanā no kārtējās ķezas, kurās nabags mēdz ieķēpāties visai regulāri un sistemātiski. Bet vai bija vērts? Atbildi uz šo jautājumu galvenais varonis meklēs visu turpmāko mūžu.
Nikolass
Spīgulīte
Mēdz teikt, ka mīlestība dzīvo pilnīgi visās vietās un pasaulēs. Arī zvaigznēm šis jēdziens nav nezināms, un stāstā tiek parādīts jaunas zvaigznītes Spīgulītes ceļš uz to.
Titanija
Spogulis vai Es...
Viņi bija septiņi. Es nezinu, kas viņi bija un no kurienes. Sākumā mani tas nobiedēja, tad ieinteresēja, bet tagad... tagad man ir vienalga. Man būtu vienalga arī tad, ja viņu būtu bijis septiņdesmit... Es vairs necentos sadauzīt spoguļa virsmu. Man šķiet, ka beidzot sāku saprast, bet... ir par vēlu, ir sasodīti par vēlu! Tikai tagad saprotu, ka biju uzdevusi jautājumus, atbildes uz kuriem negribēju zināt. Taču tagad es zināju –vienalga, kas viņi bija, vienalga, no kurienes... Nozīme bija tikai tam, ko viņi gribēja. Un es zināju... drīz viņi to iegūs.
Saranda
Cilvēks spogulī
Šis ir stāsts par mūžīgo - mūžīgiem meklējumiem, ceļojumiem savādās pasaulēs, mūžīgām pasakām, kurās stāstītais nav noticis nekad, un vienlaikus - arvien turpinās. Un vēl jau paliek neatbildēts jautājums - kam īsti pieder šīs pasakas un to varoņi, kas paši sev šķiet tik neapstrīdami īsti...
Nikolass
Starpbrīdis
parasts pārtraukums starp stundām, kas neizceļas ne ar īpašu oriģinalitāti, ne kādu sevišķu notikumu. Tā ir vienkāršā ikdiena