Atlase

Daiļdarbi
Aiva
Es esmu šeit, lai palīdzētu Jauns!

Tik tālu nu mēs reiz esam. Esmu dzīvojis pārāk ilgi, pārāk bieži cietis sakāvi, un esmu zaudējis it visu, kas man reiz ir bijis svarīgs. Es lūdzu tikai vienu. Dodiet man vēl šo pēdējo iespēju. Dodiet man iespēju pielikt tam visam punktu. Punktu šai cīņai, kas vilkusies gadu tūkstošos. Dodiet man tās nāvi, kas pakļāva sev visu Pasauli ar savu Attīrīšanu. Dodiet man Sereniti.

Hermaine
Vampīra dienasgrāmatas: Manas nelaimīgās satikšanās

Kāda vidusskolniece intervē Vampīra dienasgrāmatu personāžus, kas beidzas ar briesmīgu nelaimi. Viss aizsākas ar Deimonu.

Aiva
Prozerpīnes dārzs
... Es skatos uz biroja ēkām tepat netālu, uz tievajiem augstajiem torņiem, kas, liekas, ietiecas pašās debesīs. Interesanti. Ja es stāvētu uz vienas no tām ēkām, vai tad es redzētu zvaigznes? Vai to augstums būtu pietiekams, lai uznestu mani augšup, prom no šīs kroplīgās, mākslīgās pilsētas gaismas, pāri mašīnu izplūdes gāzu mākoņiem un rūpnīcu dūmeņiem, pāri visai tai kņadai, steigai un rosībai, līdz es varētu skaidri saskatīt Algolu un Mirfaku, Arkturu un Sīriusu?
Aiva
Enģeļi Paradīzē

Tātad Netīrais Pār... Ahem!... Tātad Jaukie Enģeļi saņem jaunu uzdevumu - atrisināt terorisma problēmu uz Ksanadū planētas, kas ir slavena ar to, ka 99% ienākumu gūst no tūrisma.

Ksanadū cer tikt vaļā no čūskas paradīzē, bet vai Jauko Eņģeļu ierašanās viņiem nenozīmēs apokalipsi?

Aiva
Dons Kihots
Ramnu pamodina gaismas uzplaiksnījums nakts vidū. Nekas neseko, bet no rīta sākas kaut kas pavisam dīvains
CyberWar
Plēsoņa
Uz "Predator" filmu sēriju balstīts fanstāsts.
Seila
SEN-ŽERMĒNAS BASTIONS vai arī MŪSU PULKĀ IR PAPILDINĀJUMS
Neliela cūkošanās par tautā iemīļotiem varoņiem
mezha lauminja
Ziemas vējš
Kāda cilvēka domu ainiņa ziemas vakarā pa ceļam uz mājām.
Sniega Rūķis
Saki man kad

Oriģināls: Tell Me When

Autors: InkySubstance

Emīlija, bēgot no kāda, nokļūst Venēcijā, kur sastopas ar Vespu un pārējiem. Bet kas notiks, kad meitenes vajātājs viņu atradīs?

Aiva
XCOM sāga

Extraterrestrial Combat Unit (X-COM) tika svinīgi uzticēts mērķis aizsargāt visas pasaules cilvēkus no citplanētiešu draudiem

terapsina
Viens pats mājās: Ziemassvētku mājas arests Riņķa stāsts
Kevins jau atkal ir viens mājās, tikai šoreiz Ziemassvētkos viņam ir mājas arests, kamēr viņa māte ir darbā, bet pārējā ģimene brīvdienās Disnejlendā.
Bizii van Dope
Piedzīvojumi un citas lietas...

 Jugio fanfiks...

 Jugio un viņa draugu dzīves mierīgais ritms pārstāj mierīgi pulsēt kopš viņi iepazīstas ar noslēpumaino Lidiju Maglēru.

 Drīz vien pēc viņas sastapšanas kāds mēģina nolaupīt Kaibu un pēc kādas skaistas bagātnieces vēlēšanās tiek atklāts jauns turnīrs, kurā parādās bīstami pretinieki, kas spēj pārvērsties par divkauju briesmoņiem. Pie tam iespējams, ka Jugio Mutto nav spēcīgākais duelants uz zemes...

Roviela
Kā Lamberts Briesmekli prom dzina
Viņš patiešām ļoti steidzās. Bet kā gan lai nepalīdz zemniekiem cīņā pret ļaunumu, kas neļauj paplašināt laukus?

2006. gada tulkojumu konkursa no krievu valodas darbs.
Lia'angia
Kā Lamberts Nezvēru izdzina
Viņš patiešām ļoti steidzās. Bet kā gan lai nepalīdz zemniekiem cīņā pret ļaunumu, kas neļauj paplašināt laukus?

2006. gada tulkojumu konkursa no krievu valodas uzvarētājs.
Paplavskis3
Piedzīvojumi Fantāzijas zemē 1: Melnais burvis
Trīs draugi mistiskā veida nokļūst brīnumainajā Fantāzijas zemē un satiek draugus, lai cīnītos pret dižo, bet ļauno Melno burvi.
Aiva
Baismīgais asais zobens. Otrā daļa: Salauztie
(Piezīme: Baismīgais asais zobens aprakstītie notikumi risinās aptuveni sešdesmit gadus pirms notikumiem, kas aprakstīti Saber Marionette J Again. Šajā stāstā neparādās neviens no minētās sērijas varoņiem, kā arī netiek izmantotas neviena no seriālā atainotajām darbības vietām Japonesā vai Gartlendā, lai gan ir pieminētas atsauces uz viena personāža agrāku klonu -- Jaunās Teksasas prezidentu Džoju -- , un vienā brīdi tiek pieminēta cita personāža uzfilmēta darbība. Visi stāsta notikumi norisinās Jaunajā Teksasā, un visas lokācijas un personāži Jaunajā Teksasā, izņenot Frenka Džoja klonu, ir oriģināli.

Saber Marionette J ir © un ® AnimeVillage.com * Satoru Akahori * Hiroshi Negishi * Tsukasa Kotobuki * Kadokawa Shoten * Bandai Visual * Sotsu Agency * TV Tokyo.)
Aiva
Balu - zilo asiņu princis

Disneja studijas seriāla "Brīnumi Padebešos" vienas epizodes novelizācija

Aiva
"Sniega Zoss" lielais lidojums

Disneja studijas seriāla "Brīnumi Padebešos" vienas epizodes novelizācija

Aiva
Par kuru no mums skan zvans

Disneja studijas seriāla "Brīnumi Padebešos" divu epizožu novelizācija

Aiva
Tērauda Lijas Stāsti
Dona vecais tēvocis Timbers patiesībā bija bijis vienkāršs zaglis, taču cits viņa sencis - Lūpens, Septiņu Jūru Bieds - bija bijis slavens korsārs, veselas pirātu flotes kapteinis. Viņi un vēl pāris noziedznieka dzīvi bija uzskatījuši par labāku nekā dienestu kara flotē, un atlikušo mūža daļu pavadījuši ārpus likuma, zogot savam priekam un iztikai. Ģimenē par tiem kas izvēlējās šādu ceļu, runāja nelabprāt, un ja runāja, tad pieminēja kā kauna traipu uz Karnāžu dzimtas karoga...