Atlase

Daiļdarbi
Aiva
Dziednieka pieeja
Emelīna Vensa nomira kā varone, un pie vainas tur bija tikai Strups...
terapsina
Lilija citā atspulgā Riņķa stāsts

Ja iepazīstoties Džeimsam viņa nepatiktu?

attēls

Ja Lilija un Džeimss būtu auguši mainītās lomās un Evansa būtu tā, kas ķerstītu Poteru, vai viņi būtu savas dzīves beiguši kopā un no Voldemorta nežēlīgās rokas?

terapsina
Pusceļā uz nemirstību.

"Viņš, kam ir spēks, lai sakautu Tumsas Pavēlnieku," to nav izdarījis. Harijs Poters ir miris. Piecdesmit gadus vēlāk kā vientiešu, tā burvju sabiedrība ir ieslīgusi tumsā. Visi kalpo Lordam Voldemortam.

Bet pat pašos tumšākajos laikos dzimst daži ideālisti, un bez pareģojuma, kas viņus vadītu, ceļas dumpis. Jūs varat sekot Lotijai Rovai, kamēr viņa atrod savu ceļu dumpības centrā un visa šī kara sirdī.

Izklausās iespaidīgi, vai ne?

Kaķurēgs
Laimē randiņu ar laupītāju
Kas notiek, kad Lilija piedalās konkursā ar izdomātu vārdu un laimē randiņu ar Džeimsu?
Bizii van Dope
Piektā gada sabiedrotā
 Tāds piedzīvojumu stāstiņš par Ķepaini, Tārpasti, Mēnestiņu un Žuburu, un vēl kādu… Kas lielākoties ir vaininieks pie zēnu nedarbiem.
LamLover
Ex calce liberatus
Hermione Greindžera domāja, ka 22 gadu vecumā viņa ir piedzīvojusi visu. Hermione kļūdījās ļoti, ļoti reti. Šī bija viena no tām reizēm.
Eliitis
Varoņa dzīvesstāsts
Dzejolis par zēnu, kurš izdzīvoja.
hellqueen
Mamm, tēt, tas esmu es... Harijs.

Visiem, kas zaudējuši vecākus.

Oriģināls šeit.
Autors: mudblood428.

~♥magic cat♥~
Džūlija Smita
Stāsts, kurš nedaudz atgādina grāmatas par Hariju Poteru, taču šoreiz - par kādu meiteni. Bet kas notiktu, ja viņi satiktos?
Kalevale
Labāk nebūt
Harijs Poters un viņa draugi ir pabeiguši Cūkkārpu, taču Voldemorts vēl arvien sapņo par Potera nāvi. tumsas Pavēlnieks beidzot ir atradis iespēju sagraut Poteru, izmantojot profesora Strupa palīdzību.
Aiva
Pēc kaujas
Pēdējā kauja ir galā, un Harijs streipuļo pa kaujas lauku, vēl nenojaušot, ko atklās kāda izburvestība...
Aiva
Gļēvulis
Kauja Astronomijas tornī tikko ir beigusies, un vainīgais glābjas, bēgot no nozieguma vietas, taču pie Hagrida būdas Harijs viņu panāk, un...  Strupa domas šai mirklī un vēlāk...
gremlins
Bogus.
Kas notiek, kad Zēnu vecākais Malfojs un Meiteņu vecākā Grendžera nokļūst 18 gadus tālā nākotnē... un satiek savus pusaugu bērnus.
Aiva
Slīdeņa Kamasutra
Pēc gandrīz fatālas Harija un Drako sadursmes ar Tumšajām Zintīm, Profesore Maksūra nolemj sākt zināmas apmācības agrāk. Par skolotāju tiek iecelts Profesors Strups...
nessie
Grifidori nesatiekas ar kraukļanagiem
Pēc tikšanās ar Čo, Harijs ir zvērējis nekad nesatikties ar kādu citu kraukļanagu, bet šķiet, ka viss mainīsies, kad viņš kopā ar Ronu un Hermioni ierodas Caurajā Katlā. Viņi dodas iepirkties un izklaidējas bārā, līdz satiek Čo un viņas draudzenes. Viena no viņām ir ieinteresējusi Hariju...
Shilze
Acīmredzot sāpīgi
Visi zin par Tonksas jūtām pret Remusu. Izņemot pašu Remusu.
Elony
Tikšanās, lai pateiktu visu
Pēc mēnesi ilgas šķiršanās, Harijs no jauna satiek Džinniju. Viņi tiekas, lai noskaidrotu savas patiesās jūtas un izlemtu - būt kopā un briesmās, vai šķirties uz mūžu. 
Shilze
Mans pirmais skūpsts ar Drako Malfoju
Kad es biju maziņa, es iedomājos, ka mans pirmais skūpsts būs ar Hariju Poteru... Nekad nebiju domājusi, ka mans pirmais skūpsts būs ar Drako Malfoju....
šausmiņa
Harijs Poters un trīs vardes
Harijs pamostas no dīvaina sapņa par vardi, kas ēd putru, bet pēc kāda mirkļa jau to aizmirst un dodas uz darbu Burvestību ministrijā. Tikai brīdī, kad viņš satiek Ronu, Harijs saprot cik nopietns ir sapnis par vardēm...
bengalaas
Garais, melnais mētelis
Uzrakstīts, iedvesmojoties no dziesmas "The Man in The Long Black Coat". Nākotne, kurā triumfu guvis Voldemorts un par ko stāsta Hermiones māte. Šis nav priecīgs stāsts: neērtas tēmas, neskaidra morāle un nepatīkama emocionālā reakcija uz stresa situācijām. Pabeigts darbs.